0

LOUDY jest niezależną agencją public relations i zarządzania w kryzysie, dostarczającą klientom rozwiązania w zakresie współpracy z mediami, działań kreatywnych, technologii cyfrowych, wielopłaszczyznowej komunikacji i tworzenia treści. Budujemy trwałe więzi między markami i ich klientami.

Z naszym zespołem dobrze się pracuje. Jest ciekawy, różnorodny, przyjazny i zdeterminowany. Wybierają nas firmy i organizacje, które zmieniają swoje otoczenie. Współdziałamy, opracowując i realizując zintegrowane, strategiczne programy komunikacyjne. Osiągamy wymierne wyniki biznesowe.

JESTEŚ KIMŚ WIĘCEJ NIŻ KLIENTEM – RAZEM TWORZYMY JEDEN ZESPÓŁ

Stajemy się elastycznym przedłużeniem Twojego zespołu, znającym dobrze Twoje procesy i gotowym do działania w każdej chwili. Wypełniamy wszelkie luki komunikacyjne, a w sytuacjach kryzysowych działamy według sprawdzonych i skutecznych procedur. Dzięki temu wizerunek Twojej marki zawsze jest bezpieczny.

Do swojej dyspozycji otrzymujesz sztab dziennikarzy, badaczy, specjalistów ds. komunikacji w mediach tradycyjnych i cyfrowych, fotografów, producentów i twórców treści.

Wyobraź sobie ludzi, którzy znają Twoją organizację jak własną. Proces komunikacji jest zarządzany przez naszych najbardziej doświadczonych specjalistów. Jesteś zawsze informowany na bieżąco, a sprawdzeni PRowcy szukają potencjalnych możliwości dotarcia do Twojej marki i budowania silnych relacji z otoczeniem.