0

Wiodący dostawca rozwiązań z zakresu inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami, APA Group, wprowadził innowacyjny sposób dzielenia się wiedzą i doświadczeniem poprzez autorski podcast „Przemysł 4.0 w praktyce”.

 

Podcast „Przemysł 4.0 w praktyce” został stworzony jako kompetentne źródło wiedzy dla profesjonalistów zainteresowanych zagadnieniami związanymi z transformacją cyfrową oraz przemysłem przyszłości. Prowadzony przez Artura Pollaka, doświadczonego inżyniera i menedżera projektów związanych z cyfryzacją przedsiębiorstw oraz twórcy platformy NAZCA 4.0, podcast skupia się na rozmowach z ekspertami oraz przedstawicielami biznesu i instytucji wspierających rozwój transformacji cyfrowej w kraju.

Produkcja dotarła do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych przemysłem 4.0.

Cykl „Przemysł 4.0 w praktyce” opiera się na rozmowach z ekspertami związanymi z zagadnieniami cyfryzacji, transformacji cyfrowej oraz przemysłu przyszłości. W pierwszych odcinkach poruszone zostaną m.in. zagadnienia inteligentnej produkcji, korzyści oraz barier towarzyszących przedsiębiorstwom na drodze do czwartej rewolucji przemysłowej, a także kompetencji, jakich rynek oczekuje od współczesnych inżynierów.

Produkcja jest dostępna na platformach streamingowych Spotify i Apple Podcast.