0

WeTalk.pl to polska platforma tekstowej pomocy psychologicznej. Bazuje na codziennej wymianie przez internet wiadomości tekstowych, ale umożliwia też wysyłanie wiadomości audio oraz prowadzenie wideo rozmów na żywo z wybranym specjalistą. WeTalk.pl oferuje nowoczesną pomoc psychologiczną online opartą na abonamencie, za pomocą specjalnie stworzonej aplikacji internetowej. Dostęp pacjenta 24/7 do wirtualnego gabinetu jest unikatowym rozwiązaniem w Polsce.

 

Kampania PR obejmowała kreatywną wysyłkę PRESS KITów do mediów mainstreamowych oraz specjalistycznych, zajmujących się tematem psychologii. Fizyczna paczka z karcianą grą psychologiczną stworzoną na potrzeby wysyłki prasowej zawierała przekierowanie do dedykowanego landin page z całą paletna infografik i video explainerów na temat usługi. Nawiązanie relacji z mediami umożliwiło skierowanie uwagi na unikatowe rozwiązania oferowane przez WeTalk.pl, co przyczyniło się do zwiększenia rozpoznawalności marki wśród potencjalnych pacjentów.

Kampania PR obejmowała również lokowanie psychologów WeTalk w materiałach prasowych i radiowych oraz promocję usługi w kanałach społecznościowych influencerów zajmujących się tematem zdrowia psychicznego.

 

 

Wspierając markę w zdobyciu prestiżowej nagrody – Godło Teraz Polska, zadbaliśmy również o podkreślenie innowacyjności i zaangażowania WeTalk.pl w rozwój polskiego rynku usług psychologicznych. Nagroda ta przyczyniła się do dalszego wzrostu rozpoznawalności marki oraz do budowy jej pozytywnego wizerunku.