0

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak można przyciągnąć uwagę najlepszych inżynierów w kraju w branży automotive? Razem z Nexteer wykreowaliśmy niezapomnianą kampanię rekrutacyjną, która zyskała szerokie uznanie wśród specjalistów.

 

 

Podążając za bieżącymi trendami, kampania została oparta o materiały w portalach mainstreamowych oraz branżowych oraz reklamę OOH, co pozwoliło dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Kluczowym elementem kampanii było specjalnie stworzone landing page – www.steeryourcareer.nexteer.pl. Strona ta została zaprojektowana z myślą o kierowaniu uwagi odbiorców wprost do sedna – unikatowego charakteru pracy i atutów zatrudnienia, które dostępne są wyłącznie w Nexteer.

Prezentacja informacji została tak opracowana, aby w błyskotliwy sposób oddać to, co sprawia, że Nexteer to miejsce, w którym każdy inżynier chciałby pracować. Zastosowanie grafik, filmów oraz interaktywnych elementów sprawiło, że odwiedzający landing page mogli poczuć atmosferę pracy, poznać niezwykłe benefity oraz innowacyjne projekty, jakie czekają na nowych pracowników.

Dzięki połączeniu unikalnych cech firmy z nowoczesnym i porywającym przekazem, kampania została wyróżniona w międzynarodowego konkursu Tiara Aquisition Talent Awards 2022. Kampania employer brandingu, którą mieliśmy przyjemność współtworzyć dotarła do ścisłego finału. Tiara Talent wyznacza standardy innowacji i osiągnięć w zakresie pozyskiwania talentów🏅
#Nexteer nominowano w dwóch kategoriach:
🗣 Nagroda Kelly Services za najlepszą innowację w rekrutacji wewnętrznej
📣 Kampania roku za kampanię uznaną za innowacyjną pod względem projektu, wykonania, a także wpływu na zatrudnienie